Hakkimizda

Ahad Turizm  Oto kiralama ile araç kiralama lüksünün tadını çıkarın. Bütçenize uygun kiralık vip vito araç seçenekleri ile zorlanmadan güvenli oto kiralama hizmetini uygun fiyatlara alabilirsiniz. Kiralık vip vito, kiralık mercedes vip minibüs ve diğer vip araç seçenekleri ile tüm kiralama hizmetleri  Ahad Turizm araç filosunda.

Geniş araç hacmi, geniş bagaj özelliği, rahat sürüş keyfi, şoförlü-şoförsüz tüm araçlarımız arasından sizin istekleriniz doğrultusunda uygun aracı size yönlendiriyoruz. Tüm yapmanız gereken bizimle iletişime geçip kiralamak istediğiniz araç özelliklerini paylaşmanız. Ahad Turizm olarak günlük kiralık araç, kiralık vip vito ve kiralayacağınız diğer araç seçeneklerimizi müşteri memnuniyetini öncelik alarak güvenli kiralama hizmetimiz ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız…

İletişim İçin Ahad Turizm Araç Kiralama Hizmetleri 0533 165 86 96 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz..

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Tel: 0533 165 86 96 Şoförlü veya Şoförsüz, Lüks Araç Kiralama Hizmetleri

Vito Mercedes Kiralama Hizmetleri

Güç geçtikçe insanlar tarafından hayatlarını kolaylaştırma amaçları ile yeni ve farklı fikirler ortaya konularak tercih edilmektedir. Bunlardan bir tanesi ise araç kiralama hizmetleri olmaktadır. Bu hizmetler ise her bir alanda insanların hayatlarını oldukça kolay bir hale getirmektedir. Özel yolculuklarınızda kalabalık arkadaş gruplarında istenilen özelliklere sahip olan istediğiniz türlere uygun, ihtiyaçlarınızı en iyi şekillerde karşılayacak olan araçları seçerek sizlerde istediğiniz süre boyunca kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ancak bilinmesi gerekmektedir ki araç kiralama hizmetleri sunan firmalar araçlarına her zaman için gereken işlemleri yapmaları gerekmektedir. Bunlar ise kaskı, sigorta gerekli olan vergi vb. konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Diğer yandan hizmet alacağınız araç kiralama firmalarının ise sizlere gerekli olan ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak araç seçeneklerini sunabilme özelliklerine sahip olmaları gerekmektedir. Firmalar ayrıca sizlere günlük, haftalık ya da yıllık olarak kiralama hizmetlerini sunmalıdır. Hizmet arasında ise, filo araç kiralama, şoförlü araçlar, şehir turları, vip araç kiralama, lüks ve modern araçları kiralama, heyet organizasyonları için özel hizmetleri, hava alanı transferleri vb. diğer bütün hizmetlerin yer alması gerekmektedir. 

Özel günlerde, piknik olaylarında, toplu grup halinde denize gitmede yani grupsal olarak yapılan tüm etkinliklerde en çok kullanılan araçların gözdesi olan minibüs kiralama, en büyük amacına ulaştırmış olmaktadır. Yazın en çok tercih edilen ve sevilen kısmı olan gezmek Ya da bir şirketin düzenlemiş olduğu etkinlikler için günlük gezi turları düzenlenmektedir. Hem farklı bir zevk veren hem de inanılmaz eğlenceli geçen bu günlerde çok tercih edilen konulardan bir tanesi araç kiralama derdidir.

Oldukça eğlenceli ve güzel geçen bu günlerin en değerli anı ise araçta edilen seyahat esnasındaki zamanlardır. Yapılan seyahat bir günlük olmasından dolayı araç kiralamak zorunda kalan bazı şirketler kiralama yapan firmalar ile kontak haline geçerler. Bu aslında hem çok güzel bir durum hem de bir tür etkinlik alanına girer. İnsanların yoğun çalışma psikolojisinden kurtarmak isteyen patronlar, bu tarz günü birlik etkinlikler yapmak isterler. Gerçekten de amacına ulaşan moral düzeltme adına bu günler kiralanan otobüsün teslim edilen anına kadar sürer. Bir tek geziler için değil istenildiği her konu için minibüs kiralama gerçekleştirile bilinir.

Toplu kullanım araçları ile bazen grup halinde gidilir. Fakat bunun ne anlamı kalır ne de güzelliği. O bakımdan en çok tercih edilen ilk plan firmalara müracaat edilmesidir. Hem uygun fiyatlı hem de güzel bir anaç diye biliriz.